Katerória

    Épületbontás Árak - Épület/Házbontás - családi ház bontása

    Mennyibe kerül a bontás? Egy átlagos családi ház gépi bontásának ára, több tényezőtől is függ: méret, szerkezete, hozzáférhetőség, telek elhelyezkedése, stb. A felsorolt tényezők csökkenthetik vagy növelhetik a bontás költségeit. Néha a lebontott építőanyagot felhasználhatjuk új épület kialakításához, útalapokhoz vagy más helyen talajerősítéshez. Legjobb, ha a bontást helyi vállalkozóra bízza, hiszen tökéletesen ismerik a helyi talaj összetételét és minőségét, olcsóbbak a fuvarozási és kiszállási költségek. Így a helyi depóra való szállítással is spórolhat. A sitt elszállítása és a gépekkel történő bontás köbméterenkénti átlagára 15-35 000 Forint. Szóval egy 120 m2-es családi ház bontása, törmelék elszállítással kb. 3 millió Forintba kerülhet.

    Kire bízza a bontást? Az alábbi adatlap kitöltésével, ajánlatot kérhet a megfelelő, értékelt és az Ön környékén dolgozó épületbontóinktól – díjmentesen és kötelezettség nélkül!

    Gyorsan a mesterekig - egyszerűen és ingyenesen!
    Ajánlatkérés leadása

    Gépi épületbontás


    Gépi épületbontás és a sitt elszállításának ára.

    15000.00 Ft/m2

    Legalacsonyabb ár
    25000.00 Ft/m2

    Közepes ár
    35000.00 Ft/m2

    Legmagasabb ár
    Ajánlatkérés

    Más árak a Épületbontás, gépi bontás (2024)

    az Ön mennyisége

    mértékegység

    hozzávetőleges ár

    az Ön ára

    Családi ház bontási terv elkészítésének ára

    Családi ház bontási tervének elkészítési ára. A bontási terv ára tartalmazza a műszaki tervet, az 1: 100 méretarányú kiviteli terveket, a szükséges jóváhagyások megszerzését, az eljárás lefolytatását, a szükséges tanulmányokat és egyéb dokumentumokat.


    db

    Ft/db

    Ft

    Családi ház lebontási költsége

    100-200 m2-es családi ház lebontása - ár.


    db

    Ft/db

    Ft
    hozzávetőleges ár
    Ft
    Ajánlatkérés leadása >

    Hasznos volt Ön számára az árkalkulátor?

    Épületbontás - Minden, amit tudni kell róla

    1. Bontási munkák - Mit kell tudni?

    1.1. Bonyolultabb bontási munkák?

    Az építőiparban végzett jelentősebb bontási folyamatok a fontosabb épületelemek eltávolításával járnak. Ezek nagyobb méretű teherhordó és nem teherhordó szerkezetek, amelyeket nem lehet könnyen szétszedni és a hulladéklerakóra szállítani. Ha bonyolult és veszélyes bontásról van szó, akkor ez alatt elsősorban az épület szerkezeti, azaz teherhordó részeinek bontását értjük. A bontáshoz, főleg, ha nagyobb épületről van szó, olyan profi kivitelezőket kell találni, akik erre a munkára szakosodtak, és rendelkeznek minden szükséges felszereléssel, géppel és szerszámokkal. Itt fontos a stratégia, ezért ezt a feladatot szakembereknek kell elvégezniük, ellenkező esetben az épület egy része összedőlhet és helyrehozhatatlan károkat okozhat.

    Épület bontás munkagépekkel
    A régi feleslegessé vált lakatlan és nem biztonságos épületek elbontása az építőipar egyik legveszélyesebb és legnagyobb kihívást jelentő ágazata

    1.2. Bontási szolgáltatások

    A bontás lehet kisebb vagy nagyobb mértékű munka. A kisebb bontási munkafeladatok alatt például a válaszfalak eltávolítását értjük vagy a nem teherhordó falak áttörését. A nagyobb bontás alatt pedig az épületrészek, pl. illegális bővítmények, emeletközi födémek, szerkezeti elemek, tetőrészek, kémények stb. bontását értjük. A bontás típusa attól függ, hogyan közelítik meg az egész folyamatot, és hogy milyen profilú szakembereket és vállalkozókat kell majd alkalmaznia. Az épületrészek bontásakor a biztonság a legfontosabb, hiszen a bontási munkák többsége veszélyes.

    1.3. Mikor érdemes bontani?

    Mindig fontos feltenni a kérdést, hogy a bontással mit nyerünk. Mivel ez egy jelentős beavatkozás, gondosan mérlegelni kell egy ilyen visszafordíthatatlan döntés előnyeit és hátrányait. Bontásra általában akkor kerül sor, ha az épület instabil vagy ha már nem biztonságos. De balesetek, mint amilyen a tűz, robbanás, természeti katasztrófák vagy hasonlók következtében, gyakrabban fordul elő, hogy az épület elhanyagolt és hosszú ideig használaton kívül van, igy teljesen elvesztette eredeti formáját és funkcióját. Ha a mennyezet túl alacsony, érdemes egy emeletet lebontani, hogy később megemeljük persze ha az alaprajz szerint ez lehetséges. Ha olyan telket vásárolt, amelyen egy nagyon rossz állapotban lévő ház áll, érdemes lebontani és valami fenntarthatóbbat építeni. Az is kifizetődő, ha a ház egy olyan pontján történik áttörés, ahol egy ilyen beavatkozás jelentősen javítaná a lakhatóságot vagy ahol új épületet terveznek építeni.

    1.4. Csereépítés

    Sokszor előfordul, hogy a telektulajdonosok úgy döntenek, hogy lebontanak egy meglévő épületet, hogy a helyére újat építsenek. Ennek oka gyakran az, hogy a régi épület nem felel meg az elvárásoknak és követelményeknek, vagy azért, mert a telket egy másik épület építésére szeretnék felhasználni.

    2. Bontási engedély

    A jogszabály értelmében, ha nem szabadonálló családi házról van szó, akkor az épületen végzett nagyobb szerkezeti átalakításokhoz, beleértve a bontást is, építési engedélyt kell kérni. Ha új épületet tervez, a bontási terv az új épületre vonatkozó teljes projektdokumentáció részét képezi. Az építési törvény azonban azt is kimondja, hogy az egyszerű vagy ideiglenes építmények bontásához vagy a ház karbantartásához nincs szükség építési engedélyre. Ebben az esetben azonban az épületek meghatározott típusain végzett kisebb beavatkozásokról van szó.

    Bontási engedély alapján végezhető a műemléket érintő, a helyi építészeti örökségvédelemmel érintett építményt, építményrészt érintő, továbbá a zártsorú vagy ikres beépítésű építmény esetén az építmény alapozását, vagy csatlakozó tartószerkezetét is érintő bontási tevékenység. Minden olyan esetben, amikor pl. szabadon álló családi házat kell bontani, nem kell terveztetni a beruházást, bármikor, korlátozások nélkül lehet bontani. Egyébként az építési engedélyezési tervnek is része lehet a bontási tervfejezet. Egy példával élve, ha új épületet is terveztet, akkor csak egyszer kell a hatósághoz fordulnod. Ekkor két határozatot fog kapni, egyet a bontásról, egyet pedig az építésről. A bontási engedélyezési tervdokumentációról, a 312/2012. (XI. 8.) Korm. rendelet 8. mellékletében olvashat, de az illetékes önkormányzati hivatalban is érdeklődhet.

    3. Bontási terv

    3.1. Mi a bontási terv?

    Mint már említettük a bontási terv elkészítésére az esetben van szükség, ha engedélyköteles bontásról van szó, ez pedig a műemléket érintő, a helyi építészeti örökségvédelemmel érintett építményt, építményrészt érintő, vagy a zártsorú, vagy ikres beépítésű építmény esetén az építmény alapozását, vagy csatlakozó tartószerkezetét is érintő munkálatok esetében van szükség.

    3.2. Aláírólap és címlap

    Az építészeti-műszaki dokumentációt aláírólappal kell ellátni, amely meghatározott formátumban kell, hogy legyen. Az aláírólap tartalmazza a tervezésben részt vett összes tervező nevét, a tervezési jogosultság számát és a tervező sajátkezű aláírását. A címlapnak kötelezően tartalmaznia kell az engedélyezés tárgyát képező építési, bontási tevékenység megnevezését, továbbá a telek azonosító adatait, az építtető és a tervező nevét. Az egyes különálló tervlapoknak tartalmazniuk kell: az építmény megnevezését, az ingatlan címét és helyrajzi számát, az adott tervrajz szabatos megnevezését és méretarányát önálló ábraként, a tervező nevét, eredeti aláírását, szakképesítését, a tervezői névjegyzékben szereplő nyilvántartási számát, a tervezés dátumát, az építésügyi hatósági engedélyt kérelmező nevét és eredeti aláírását. Ezeket az adatokat azonnal követik a lapok, vagyis az egyedi dokumentumok, amelyekben egyéb részletesebb információk találhatók, mint amilyen a tervet készítő tervező nyilatkozata, amellyel szavatolja és vállalja, hogy az eltávolítási beavatkozás, vagyis az épület bontása a jogszabályi előírásoknak és feltételeknek megfelelő lesz és minden szükséges hozzájárulást, tanulmányt beszerzett.

    3.3. Projektfeladat

    A projektfeladat tartalmazza az épületre vonatkozó alap adatokat, a meglévő állapot leírását, a bontási folyamat leírását, a szükséges előkészítő munkák leírását, a bontás leírását, a biztonsági technikák leírását és betartását az egyes részek különböző módon történő eltávolításakor, a biztonsági technikák leírását és betartását. Kézi bontás esetén a nagy mennyiségű por és egyéb veszélyek kiküszöbölésének módját, a tervezett bontási határidőt és a munkálatok során keletkező építési hulladékok listája.

    3.4. Törmelék hulladéklerakra való szállítása

    A bontási munkákhoz tudni kell a folyamat során keletkező hulladékok mennyiségét. A bontás során keletkező hulladékról tervlapot kell készíteni. Ezt a hulladékot anyagi minőség szerint táblázatba kell csoportosítani, de az anyagfajtán kívül a munkálatok kivitelezése során keletkezett törmelék mennyiségét is be kell írni. A hulladék kezelését (gyűjtését, szállítását, ártalmatlanítását) csak az arra engedéllyel rendelkező vállalkozó végezheti.

    3.5. Alaprajz és metszetek

    A feladat fő célja az épület teljes vagy részleges és biztonságos lebontása. Ebben az értelemben a bontási tervek és tervrajzok az előkészítő munkák nélkülözhetetlen részét képezik. Csak ezen tervek alapján lehet elkezdeni és végrehajtani a bontást. A tervek, vagyis a tervrajzok általában tartalmazzák a földszint, emelet, tető alaprajzát, valamint a jellemző keresztmetszeteket. Természetesen minden rajz a megfelelő méretarányban készül, így minden szükséges adat látható és megtudható belőlük. Az alaprajz méretaránya 1:500, a metszetrajzok 1:100, egyes részletrajzok pedig 1:50 vagy 1:20 méretarányúak is lehetnek. A főtervnek tartalmaznia kell a teljes telket, amelyen minden bontandó épületelemet, épületrészt egyértelműen (pl. piros színnel) kell jelölni. A tervek pontosak és részletesek kell, hogy legyenek, hogy a kivitelező biztosan tudja, mely elemeket kell bontani és melyeket nem. A tervnek alternatív megoldást is tartalmaznia kell. 

    3.6. Hulladék eltávolítása

    Már magán az építkezési területen, ha van rá lehetőség helyet kell biztosítani a hulladékanyag ideiglenes tárolására. Ha az anyag újrahasznosítható, akkor azt is el lehet adni és új alapanyaggá lehet feldolgozni. Ha ez nem lehetséges, akkor egy kijelölt hulladéklerakóba viszik, ahol megfelelően ártalmatlanítják. Egyes esetekben a hulladékanyag a bontási helyen újrahasznosítható, és a bontási folyamat során visszatöltésre vagy födém alátámasztására használható fel, de ez inkább kivétel, mint szabály, mivel a bontott elemek általában olyan rossz állapotban vannak, hogy további átdolgozás vagy javítás nélkül nem használhatóak újra.

    3.7. Biztonságos bontás

    A bontás potenciálisan veszélyes művelet, amely nagy körültekintést és biztonságot igényel. A biztonságot a bontási folyamat és a bontás egyes fázisaiban használt megfelelő berendezések ismerete biztosítja. Ugyanakkor nagyon fontos, hogy a bontási területet az építési területeken érvényes biztonsági követelményeknek megfelelően rendezzék be, amelyek a folyamatban lévő munkálatokhoz bizonyos biztonsági intézkedéseket írnak elő. Egy épület bontása során nem csak az emberek, hanem a környező építmények biztonságára is ügyelni kell. Ez még fontosabb, ha ezek a létesítmények a bontandó épület közelében vannak. Ezért is fontos, hogy olyan szakembereket alkalmazzunk, akik többéves bontási tapasztalattal rendelkeznek.

    3.8. Építőipari gépek és berendezések

    A műszaki leírások említést tesznek azokról az építőipari gépekről is, amelyek az építkezésen az épület bontására és hulladékszállításra lesznek használva. A műszaki leírásban felsorolt gépek, szerszámok és berendezések meg kell, hogy feleljenek a biztonsági követelményeknek, és tesztelni kell, hogy biztonságosan használhatók-e. A gépkezelőknek az adott gépcsoporthoz megfelelő jogosítvánnyal kell rendelkezniük.

    4. Nem teherhordó szerkezetek bontása

    A nem teherhordó elemek bontása nem minősül bonyolult és összetett építési munkának, és nem igényel építési engedélyt. A nem teherhordó falak bontásakor nem áll fenn annak a veszélye, hogy a bontás befolyásolja a ház statikáját, és hogy bizonyos részek összeomlását okozhatja. A nem teherhordó elemek bontása magában foglalja például a válaszfalak bontását, a nem teherhordó falakon keresztül történő ajtó- vagy ablaknyílások áttörését, a nem teherhordó lépcsők bontását stb. Az ilyen bontásokat elvileg a bontást végző cég is elvégezheti, de nem szabad megfeledkezni arról, hogy ezekhez a munkákhoz speciális szerszámokra van szükség, különösen, ha az elemek tartószerkezethez vannak csatlakoztatva. Azt tanácsoljuk, hogy ezzel a feladattal olyan csapatot bízzon meg, amely biztonságosan el tudja távolítani ezeket az elemeket anélkül, hogy a ház más részei is sérülnének, és akik gondoskodnak a hulladék elszállításáról is. A bontási munkálatok megkezdése előtt feltétlenül ki kell kapcsolni az áramot és el kell zárni a vizet.

    5. Teherhordó szerkezetek bontása

    A teherhordó elemek bontása összetettebb művelet, hiszen a ház teherhordó szerkezete kerülnek elbontásra. Az ilyen bontásokat szakemberekre kell bízni, mivel a házat a bontás során a kulcsfontosságú helyeken megfelelően kell kitámasztani, hogy megakadályozzák az összeomlást. Az ideiglenes alátámasztásra addig van szükség, amíg a lebontott elemek helyére nem kerülnek új teherhordó elemek. A bontás történhet kézzel vagy gépekkel. Az, hogy melyik módszert választjuk, a bontandó épölet szerkezeti anyagától függ. A vasbeton egyáltalán nem bontható kézzel, mivel ehhez gyémántszemcsés szerszámokra van szükség, míg a téglafalazat kézzel is bontható. A teherhordó elemek bontása mindig fentről lefelé történik, ami azt jelenti, hogy a tetővel kell kezdeni, amelyen kisebb a terhelés, és fokozatosan haladunk lefelé a talajig.

    5.1. Melyik a teherhordó fal?

    Annak megállapításához, hogy a bontani kívánt fal teherhordó-e vagy nem, először is meg kell tudnunk, hogy milyen anyagból készült. Ezt a legegyszerűbben úgy tudhatja meg, ha eltávolítja a vakolatréteget, és megnézi, mi van alatta. Ha gipszkarton vagy Knauf, akkor biztos nem teherhordó, ha beton, akkor biztosan teherhordó. A betonfalakat szakember nélkül nem tudjuk lebontani, mivel a bennük lévő betonacél miatt gyémántfűrészes szerszámokra van szükség, de a gipszkarton falakat egyedül is le tudjuk bontani. Téglafal esetén nem olyan könnyű megállapítani, hogy a fal teherhordó-e vagy sem. Itt elvileg az a szabály érvényes, hogy a teherhordó falak azok, amelyek 15 cm-nél vastagabbak, a többi pedig nem teherhordó. Lakóházakban a falak vastagsága legalább az emelet belmagasságának egy huszada, 4-nél több emeletes lakóházakban pedig legalább 20 cm. Az ilyen elemek bontása esetén statikai-mérnökkel is konzultálni kell, mert a tartóelemek nem megfelelő cseréje az épület összeomlásához vezethet, ami katasztrofális következményekkel járhat.

    5.2. Statikus szakvélemény

    Ha úgy dönt, hogy elbontja a teherhordó elemeket, alkalmaznia kell egy statikust, aki kiszámítja a ház teherbíró képességét, és ideiglenes támaszokat biztosít. Tisztában kell lenni azzal, hogy amikor egy teherhordó elemet eltávolítanak, a ház már nem támaszkodik meg azon a ponton, ami az egész épület egyensúlyhiányához vezethet. Más szerkezeti elemek hirtelen nagyobb feszültséget kapnak, ami meghajláshoz és elméletileg az épület összeomlásához vezethet. A statikus először megnézi az épületet, majd terveket kér. Tervrajzok hiányában keresnie kell valakit, aki lerajzolja az épületet, mivel a statikus anélkül nem tudja kiszámítani a ház terhelését. A statikusnak szüksége lesz az összes teherhordó elem adataira is, azok vastagságával és anyagával együtt. Tudnia kell, hogy milyen vastag az aljzat és milyen anyagból készült, milyen vastagok a teherhordó falak stb. A számítások alapján a statikus mérnök javaslatot tesz a bontás helyén a bontandó elemek által viselt terhek felvételére szolgáló ideiglenes támaszokra. A megerősítést leggyakrabban ideiglenes födémtámaszokkal oszlopokkal és gerendákkal végzik, amelyeket aztán állandó oszlopokkal - acél, beton vagy fa - helyettesítenek.
    Egy statikus mérnök a szolgáltatásaiért körülbelül 230 000 Forint munkadíjad számol fel.

    6. Falbontás

    6.1. Bontás előkészítése

    Egy fal vagy más elem lebontása olyan beavatkozás, amely valószínűleg károsítja a parkettát, és az ilyen helyzetekre fel kell készülni. A szerkezeti elemek bontása előtt először a födém további alátámasztását kell biztosítani. Ez állítható tartóoszlopok segítségével történik, amelyek a födémek betonozásakor a zsaluzat alátámasztására is szolgálnak. A tartóoszlopok megakadályozzák, hogy a födémben repedések keletkezzenek. A falat ezután fokozatosan, függőleges sávokban bontják le. Ha ebben a falban elektromos és vízvezeték-szerelvények vannak, mindkettőt ki kell kapcsolni. A sittet ugyanabban vagy egy közeli helyiségben is tárolhatja, amely lehet kint is.

    6.2. Támaszok, állványok a lebontott fal helyére

    Mint fentebb már említettük, a közbenső födémszerkezetet a bontási folyamat során alá kell támasztani. Ez leggyakrabban beton vagy állítható acél födémtámaszokkal történik. A legcélszerűbb az állítható magasságú támasz használata, de ahol ez különféle okokból kifolyólag nem lehetséges, ott betontámaszok is alkalmazhatók.

    7. Bontás költségei

    Bár a bontási munkálatok az építőipar egyik legveszélyesebb és legnagyobb kihívást jelentő ágazata, egy ilyen munka költsége nem haladhatja meg a néhány százezer forintot. A falak bontási ára, beleértve a statikus szakvéleményt és a hulladéklerakóba történő szállítást, általában 5000 Ft/m2 körül van.

    Az épületek bontási költségei természetesen valamivel drágábbak, de ez az épület méretétől és anyagától függ. Egy betonépületet sokkal nehezebb lebontani, mint egy fából készültet, amelyet egyszerűen szét lehet bontani és darabokban el lehet vinni újra hasznosításra. A bontás költsége egy átlagos, körülbelül 120 m2-es, téglából épült ház esetében 3 millió Forint körül van. Az építési engedély megszerzése azonban 550-650 000 Forintba kerül, ami a bontási tervet mellett tartalmazza a tervező és minden munkatárs (statikusok) munkadíjat és a tanulmányok elkészítését is.

    Minden bontási projekt esetében nagyon jól tudunk teljesíteni, és elég sok pénzt tudunk megtakarítani. Ha a lebontott elemek újrahasznosíthatóak (pl. fa, acél, alumínium), akkor eladhatjuk őket, vagy egyszerűen felhasználhatjuk másra. Azt is javasoljuk, hogy válasszon helyi cégeket, amelyek nem számítanak fel kiszállási díjat. Az is előfordulhat, hogy a kivitelezők más cégekkel is együttdolgoznak, akik bontott anyagot vásárolnak tőlük, így csak a közvetítésért, a bontott anyag vevőének megtalálásáért számolnak fel közvetítői díjat.

    Daibau.hu - segítünk a beruházás felmérésében, a költségek becslésében és a kivitelező kiválasztásában otthona számára.



    Ajánlatkérés
    Legutóbbi projektek

    Egy lakóház melléképületének lebontása

    Egy jelenleg lakóházként üzemelő melléképületének lebontása, mely korábban nagyszülők lakóépülete volt. Mivel az udvar elég keskeny ennek tudatában nagy munkagépekkel a kivitelezés nem lehetséges, az udvarról is küldök képet. 923400 Ft - 1539000 Ft

    ........

    Mellék épület bontás

    Szükség van a Baktüttösön található családi házzal egybeépített melléképület lebontására. 443232 Ft - 738720 Ft

    ........

    Bontás, tereprendezés

    Szükség van egy 5 m x 14,5 m méretű, 50 cm falvastagságú terméskő/agyag parasztház elbontására, a tereprendezés elvégzésére, valamint 5 db közepes fa kivágására. 369360 Ft - 615600 Ft

    ........

    Ajánlatkérés





    Ár, Nyaraló bontás, 67 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Balatonfüred

    1846800 Ft - 3078000 Ft

    Ár, Alapterületű melléképület bontása, 5x3m
    Épületbontás, gépi bontás, Tápiószecső

    277020 Ft - 461700 Ft

    Ár, Lapos tető bontás, 175 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Dunaharaszti

    627912 Ft - 1046520 Ft

    Ár, Acélszerkezet bontás, építés, 500 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Vác

    1846800 Ft - 3078000 Ft

    Ár, Kül és beltéro bontás, 90 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Csongrád

    221616 Ft - 369360 Ft

    Ár, Belső bontás, 288 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Veszprém

    554040 Ft - 923400 Ft

    Ár, Épületbontàs, betonozás, térkövezés, 20 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Hódmezővásárhely

    295488 Ft - 492480 Ft

    Ár, Bontása és szállítás, 5 x 10 m
    Épületbontás, gépi bontás, Szada

    1108080 Ft - 1846800 Ft

    Ár, Családi ház bontása, 60 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Budapest

    443232 Ft - 738720 Ft

    Ár, Épület bontás, 76 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Gyömrő

    258552 Ft - 430920 Ft

    Ár, Faház bontása, 50 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Balatonalmádi

    443232 Ft - 738720 Ft

    Ár, Garázs épület elbontása, 40 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Solymár

    443232 Ft - 738720 Ft

    Ár, Egy régi nádtetős vályogház bontása, Kb. 80 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Szarvas

    923400 Ft - 1539000 Ft

    Ár, Vályogház bontása, 80 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Pásztó

    332424 Ft - 554040 Ft

    Ár, Régi építésű garázs lebontása és elszállítása, Kb. 20 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Pécs

    258552 Ft - 430920 Ft

    Ár, Falbontás és sittelhordás, 45 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Szombathely

    166212 Ft - 277020 Ft

    Ár, Épületbontás, 14 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Miskolc

    221616 Ft - 369360 Ft

    Ár, Épület generál bontása, 150 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Zalaszentgrót

    3324240 Ft - 5540400 Ft

    Ár, Gépi bontás sittelszállítással, 18 × 70 m
    Épületbontás, gépi bontás, Debrecen

    2585520 Ft - 4309200 Ft

    Ár, Vályogház bontása, 70 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Hajdúhadház

    1846800 Ft - 3078000 Ft

    Ár, Melléképület bontása, 30-40 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Szombathely

    1034208 Ft - 1723680 Ft

    Ár, Beton kerítés bontása, 4.5 x 0,2 m
    Épületbontás, gépi bontás, Adony

    1108080 Ft - 1846800 Ft

    Ár, Paraszthàz bontàs, Kb. 80 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Makó

    1108080 Ft - 1846800 Ft

    Ár, Gépi bontás, 10 x 5 m
    Épületbontás, gépi bontás, Csömör

    369360 Ft - 615600 Ft

    Ár, Családi ház bontás, 100 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Balatonvilágos

    627912 Ft - 1046520 Ft

    Ár, Tégla ház bontás., kb 80 m2, 3080 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Sopron

    664848 Ft - 1108080 Ft

    Ár, Vályogház gépi bontása, kb. 75 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Hévízgyörk

    1662120 Ft - 2770200 Ft

    Ár, Melléképületek bontása, 2,5m x 13 m
    Épületbontás, gépi bontás, Kazincbarcika

    1071144 Ft - 1785240 Ft

    Ár, Tégla építésű egyszintes, nagyon rossz állapotú építmény lebontása, 332 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Körmend

    1145016 Ft - 1908360 Ft

    Ár, Ház bontása, 140 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Budakalász

    1181952 Ft - 1969920 Ft

    Ár, Bontás és sitt elszállítás, 7,8m * 12,3m
    Épületbontás, gépi bontás, Siófok

    1477440 Ft - 2462400 Ft

    Ár, Épület bontás törmelék elszállítás-árajánlat, 20 x 10 m
    Épületbontás, gépi bontás, Ózd

    443232 Ft - 738720 Ft

    Ár, Régi nyaraló bontása-árajánlat, 21 m2 + terasz
    Épületbontás, gépi bontás, Gárdony

    443232 Ft - 738720 Ft

    Ár, Árajánlat családi ház bontására, 76 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Győr

    1071144 Ft - 1785240 Ft

    Ár, Földszinti vb födém, egyszintes felmenő falak bontása, 100 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Veszprém

    236390.4 Ft - 393984 Ft

    Ár, Épületbontás, 224 m2
    Épületbontás, gépi bontás, Pilisborosjenő

    354585.6 Ft - 590976 Ft



    Lakberendezési ötletek

    Magazin - legújabb lakberendezési ötletek és szakértői tanácsok otthona berendezéséhez.

    Épületbontás, gépi bontás árlista

    Kérjen ingyenes ajánlatot a kivitelezőktől

    364+ céggel állunk együttműködésben a következő kategoriában: Épületbontás, gépi bontás
    Díjmentes felhasználás
    Jutalék levonása nélkül
    Ajánlatkérés